Koła Rollerblade Hydrogen 80 85a stworzone dla szybkiej jazdy

Inne

Written by:

Koła to bardzo ważny element w rolkach. Powinny być wykonane z materiałów wysokiej jakości, tak by możliwe było poruszanie się na każdym terenie. Koła Rollerblade Hydrogen 80 85a stworzone są zarówno do jazdy miejskiej, rekreacyjnej jak i wyczynowej. Wysoka twardość kół sprawia, że korzystanie z rolek na każdej, nawet najtrudniejszej powierzchni stanie się prawdziwą przyjemnością.

Rollerblade Hydrogen 80 85a – koła o dużej wytrzymałości

Rolki powinny być wyposażone w koła, które nie tylko zapewnią komfort jazdy, ale również będą wytrzymałe i odporne na ścieranie. Seria Hydrogen, to rozwiązanie zapewniające długi okres użytkowania kół, a co za tym idzie dużą oszczędność. Posiadacze rolek dobrej jakości, których koła nie nadają się już do jazdy, z pewnością powinni sięgnąć po model z serii Rollerblade Hydrogen 80 85a, nadający rolkom drugie życie.

Koła – najważniejszy element rolek

Oprócz odporności na ścieranie, koła powinny być wyposażone w funkcje umożliwiające szybką i dynamiczną jazdę. Rollerblade Hydrogen 80 85a pozwalają osiągnąć oraz utrzymać naprawdę dużą prędkość. Wykorzystanie uretanu w budowie kół, sprawia, że wyróżniają się one doskonałą przyczepnością, która chroni od upadków. Rolki wyposażone w koła z serii Hydrogen, pozwolą na szybką jazdę bez zbędnych wstrząsów i drgań wywołanych nierównościami terenu. Pełna kontrola nad jazdą oraz doskonała zwrotność to jedne z wielu korzyści płynących z wyposażenia rolek w koła Rollerblade Hydrogen 80 85a. Koła z serii Hydrogen są jednymi z najpopularniejszych na rynku.